Sport na school met de SNS-pas

Zit jij in het middelbaar en wil je graag sporten aan een spotprijs? Dan is de SNS-pas écht iets voor jou. Vraag vanaf dinsdag 1 september je abonnement voor het aankomende schooljaar aan. Vanaf maandag 21 september kan je naar hartenlust beginnen sporten.

Gepubliceerd op maandag 31 aug 2026 om 11:29 uur

Een waaier aan sportmogelijkheden 

Met de SNS-pas kan je gedurende een bepaalde periode, na de schooluren, deelnemen aan verschillende leuke sportactiviteiten in onze regio. Denk aan dans, fitness, badminton, judo, zwemmen, squash, paardrijden, ...  Je kiest zelf waar, wanneer, hoe vaak en met wie je sport. 

Hoeveel betaal je? 

Een SNS-pas kost 35 euro voor een semester. Voor het volledige schooljaar betaal je 55 euro. UiTPAS-houders met kansentarief genieten van een korting. Een deel van je inschrijvingsgeld kan je bovendien terugkrijgen via jouw ziekenfonds.

Ontdek het volledige aanbod

Ook interessant

Nieuwsbrief

Wil je de laatste nieuwtjes graag ontvangen via mail?

Abonneer je op onze nieuwsbrief
Naar top