Gemeente Gemeente Grobbendonk

Lessenrooster 2021 - 2022

CURSUS WANNEER UUR LESGEVER LOKAAL
ENGELSE CONVERSATIE - A maandag 08:30 -10:30 Eliane Stekelorum Kapel
BORDUREN maandag 09:00 - 11:00 Monique Mannaerts Forum
SPAANS: BEGINNERS maandag 08:45 - 10:00 Jos Lintermans Lokaal 6
DUITS  maandag 10:15 - 11:45 Jos Lintermans Lokaal 6
MENS EN AARDE maandag 09:30 - 11:30 René Crauwels Raadzaal
KANTKLOSSEN - A maandag 13:30 - 15:30 Simone Jannsens Lokaal 6
FRANSE CONVERSATIE GEVORDERDEN maandag 13:45 - 15:45 Marc Adriaensens Kapel
ZELFSTUDIE GROEP SPAANS dinsdag 09:30 - 11:30 Eliane Stekelorum Lokaal 6
SNIT EN NAAD - A dinsdag 09:00 - 12:00 Rita Rijmenants Wijnrankplein
SPAANS 3DE JAAR dinsdag 09:00 - 11:00 Nolle Neels Forum
MAATKLEDING EN HAUTE COUTURE dinsdag 13:00 - 16:00 Lydia Van Bael Volle Vaart
KANTKLOSSEN - B dinsdag 13:30 - 15:30 Simone Jannsens Lokaal 6
ITALIAANS 4DE JAAR   dinsdag 13:30 - 15:30 Dirk Claes Forum
ECOLOGISCH TUINIEREN dinsdag 13:30 - 15:30 Edgard Michiels Kapel
KANTKLOSSEN - C dinsdag 19:00 - 21:00 Simone Janssens Forum
ITALIAANS 3DE JAAR woensdag 09:30 - 11:30 Leo Verschueren Raadzaal
SNIT EN NAAD - B woensdag 09:00 - 12:00 Rita Rijmenants Wijnrankplein
GESCHIEDENIS MET EEN KNIPOOG (2-wekelijks) woensdag 09:15 - 11:15 Emmy Van Aken Kapel
ENGELS: BEGINNERS woensdag 09:00 - 11:00 Mario De Rantere Forum
CREATIEVE WORKSHOP(maandelijks) woensdag 08:45 - 11:45 Agnes Reusens Lokaal 6
BLOEMSCHIKKEN: BEGINNERS (maandelijks) woensdag 09:00 - 11:30 Denise Van den Eynde Volle Vaart
BLOEMSCHIKKEN: GEVORDERDEN (maandelijks) woensdag 09:00 - 11:30 Denise Van den Eynde
Magda De kock
Volle Vaart
TEKENEN EN SCHILDEREN (2-wekelijks) woensdag 09:00 - 11:30 Etienne De Roeck Kapel
SNIT EN NAAD (2-wekelijks) woensdag 09:00 - 12:00 Els De Peuter Volle Vaart
ITALIAANS 1STE JAAR donderdag 10:30 - 12:00 Jan Verbiest Lokaal 4
ITALIAANS 2DE JAAR donderdag 09:30 - 11:30 Dirk Claes PC-lokaal
SPAANS 2DE JAAR donderdag 09:00 - 11:00 Nolle Neels Forum
SPAANS GEVORDERDEN donderdag 09:00 - 11:00 Mario De Rantere Lokaal 6
BASISCURSUS FRANS donderdag 08:45 - 10:15 Jan Verbiest Kapel
FRANSE CONVERSATIE: BEGINNERS donderdag 10:30 - 12:00 Leo Verschueren Kapel
SPAANS 1STE JAAR donderdag 13:15 - 14:45 Jan Verbiest Raadzaal
SPAANS 2DE JAAR  donderdag 15:00 - 16:30 Jan Verbiest Raadzaal
ENERGETISCHE PSYCHOLOGIE (maandelijks) donderdag 13:30 - 15:30 Walter Van Bouwel Kapel
PRAKTISCH ENGELS (2-wekelijks) vrijdag 09:45 - 11:45 Jorinde Verschueren Raadzaal
ZELFSTUDIE GROEP ZWEEDS (2-wekelijks) vrijdag 09:45 - 11:45 Jorinde Verschueren Raadzaal
ENGELSE CONVERSATIE - B vrijdag 09:30 - 11:30 Andrea Leppens Forum
KRUIDEN (maandelijks) vrijdag 09:30 - 12:00 Gabriëlle Nauwelaerts Kapel
ZELFSTUDIE GROEP DUITS vrijdag 09:30 - 11:30 Julienne Buts Lokaal 6
VERRUIM JE BEWUSTZIJN EN HANDEL ERNAAR - B vrijdag 09:30 - 11:30 Maria Proost Lokaal 4